Продават

Продажба - Апартамент 40 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия
70 000 € 49 500 €
1238 €/m²
Property 1828 photo 1
Property 1828 photo 2
Property 1828 photo 3
Property 1828 photo 4
Property 1828 photo 5
Property 1828 photo 6
Property 1828 photo 7
Property 1828 photo 8
Property 1828 photo 9
  • Обектен код 1828
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 40 m²
  • Област Олимпийска Ривиера
  • Информация Префектура Пиерия (Македония)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 2: гостиная с кухней, спальная, ванная
  • Други удобства: квартира 50 кв.м стоит 65 000
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м на Олимпийската Ривиера. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 56648
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 56649
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 56650
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 58106
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1298 €/m²
  • Обектен код 60914
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 62236
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
98 000 € 2177 €/m²
  • Обектен код 63111
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
67 000 € 1030 €/m²
  • Обектен код 63149
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
68 000 € 723 €/m²
  • Обектен код 63150
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 63388
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин