700 000 €
5833 €/m²
Property 21763 photo 1
Property 21763 photo 2
Property 21763 photo 3
Property 21763 photo 4
Property 21763 photo 5
Property 21763 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 120 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 3553
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
690 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 52075
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 14
Продажба
800 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 32325
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
970 000 € 3774 €/m²
  • Обектен код 49595
  • Квадратура 257 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
950 000 € 3454 €/m²
  • Обектен код 21564
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 55900
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 6333 €/m²
  • Обектен код 62841
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
900 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 19943
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
700 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 21763
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2925 €/m²
  • Обектен код 19879
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин