Продават

Продажба - Апартамент 75 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
125 000 €
1667 €/m²
Property 23 photo 1
Property 23 photo 2
Property 23 photo 3
Property 23 photo 4

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: 3 спальни, гостиная с кухней, 2 балкона (20 и 2 кв.м.), мансарда. Квартира 80 кв.м,135.000 евро
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63454
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 3139 €/m²
  • Обектен код 63594
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2846 €/m²
  • Обектен код 63755
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 63948
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2741 €/m²
  • Обектен код 63975
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 2673 €/m²
  • Обектен код 64081
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 64132
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
160 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 64243
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 64244
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 4024 €/m²
  • Обектен код 65393
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин