750 000 €
3676 €/m²
Property 23153 photo 1
Property 23153 photo 2
Property 23153 photo 3
Property 23153 photo 4
Property 23153 photo 5
Property 23153 photo 6
Property 23153 photo 7
Property 23153 photo 8
Property 23153 photo 9
Property 23153 photo 10
Property 23153 photo 11
Property 23153 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 204 кв.м на о-в Корфу. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
980 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 19457
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 42301
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
850 000 € 5120 €/m²
  • Обектен код 61220
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 25224
  • Квадратура 128 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
855 000 € 3120 €/m²
  • Обектен код 23339
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 050 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 9145
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
900 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 19943
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 3553
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
640 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 41798
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
950 000 € 3454 €/m²
  • Обектен код 21564
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин