1 050 000 €
2442 €/m²
Property 9145 photo 1
Property 9145 photo 2
Property 9145 photo 3
Property 9145 photo 4
Property 9145 photo 5
Property 9145 photo 6
Property 9145 photo 7
Property 9145 photo 8
Property 9145 photo 9
Property 9145 photo 10
Property 9145 photo 11
Property 9145 photo 12
Property 9145 photo 13
Property 9145 photo 14
Property 9145 photo 15
Property 9145 photo 16
Property 9145 photo 17
Property 9145 photo 18
Property 9145 photo 19
Property 9145 photo 20
Property 9145 photo 21
Property 9145 photo 22
Property 9145 photo 23
Property 9145 photo 24
Property 9145 photo 25

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 12
  • Други удобства: полы с подогревом
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 430 кв.м на о-в Корфу. Мазе и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 бани, едно складово помещение. сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от 4 спални, хол, 2 бани, 2 складови помещения. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
900 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 19943
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 30507
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 5518
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 5120 €/m²
  • Обектен код 61220
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 3719
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 050 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 9145
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
По запитване
  • Обектен код 3553
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 500 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 35620
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 55900
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 33717
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин