Продажба - Парцел 917 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
458 500 €
500 €/m²
Property 23397 photo 1
Property 23397 photo 2
  • Обектен код 23397
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 917 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Описание

Продава се Парцел с площ 917 кв.м. В Лимассоле С възможност за строеж до 275 кв.м. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината.

Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
650 000 € 764 €/m²
  • Обектен код 41153
  • Квадратура 850 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
395 000 € 393 €/m²
  • Обектен код 53124
  • Квадратура 1004 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
424 800 € 480 €/m²
  • Обектен код 23394
  • Квадратура 885 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин