Продажба - Парцел 6180 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
600 000 €
97 €/m²
Property 51701 photo 1
Property 51701 photo 2
Property 51701 photo 3
Property 51701 photo 4
  • Обектен код 51701
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 6180 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 6180 кв.м. В Никосии

Продажба
745 000 € 50 €/m²
  • Обектен код 61781
  • Квадратура 14650 m²
Продажба
650 000 € 940 €/m²
  • Обектен код 36217
  • Квадратура 691 m²
  • Разстояние до морето 4300 m
Продажба
569 000 € 34 €/m²
  • Обектен код 51684
  • Квадратура 16389 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
715 000 € 106 €/m²
  • Обектен код 42294
  • Квадратура 6689 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
653 250 € 650 €/m²
  • Обектен код 23386
  • Квадратура 1005 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
613 600 € 650 €/m²
  • Обектен код 23380
  • Квадратура 944 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
490 000 € 8 €/m²
  • Обектен код 57437
  • Квадратура 58060 m²

Абонамент за бюлетин