Продажба - Парцел 3780 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония
294 000 €
77 €/m²
Property 2361 photo 1
Property 2361 photo 2
Property 2361 photo 3
Property 2361 photo 4
Property 2361 photo 5

Details

  • Плаж: песчаный
  • Други удобства: рядом 4-х звездочный отель, строит 200 кв.м жилой площади
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Продава се Парцел с площ 3780 кв.м. в Ситония (Халкидики)Тя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 200 кв.м.

Парцелът се намира в туристическо селище с развита инфраструктура, до обекта е изграден 4-звезден хотел, а пред него минава земеделски път. 

Продажба
294 000 € 77 €/m²
  • Обектен код 2361
  • Квадратура 3780 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
240 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 64902
  • Квадратура 22765 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
280 000 € 74 €/m²
  • Обектен код 4447
  • Квадратура 3750 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Обектен код 10762
  • Квадратура 3100 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 59 €/m²
  • Обектен код 46798
  • Квадратура 4170 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 220 000 € 82 €/m²
  • Обектен код 2387
  • Квадратура 2654 m²
  • Разстояние до морето 170 m
Продажба
270 000 € 253 €/m²
  • Обектен код 60709
  • Квадратура 1063 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
400 000 € 114 €/m²
  • Обектен код 60198
  • Квадратура 3500 m²
  • Разстояние до морето 130 m
Продажба
320 000 € 79 €/m²
  • Обектен код 63028
  • Квадратура 4006 m²
  • Разстояние до морето 250 m

Абонамент за бюлетин