Продажба - Парцел 3780 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония
294 000 €
77 €/m²
Property 2361 photo 1
Property 2361 photo 2
Property 2361 photo 3
Property 2361 photo 4
Property 2361 photo 5

Details

  • Плаж: песчаный
  • Други удобства: рядом 4-х звездочный отель, строит 200 кв.м жилой площади
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Продава се Парцел с площ 3780 кв.м. в Ситония (Халкидики)Тя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 200 кв.м.

Парцелът се намира в туристическо селище с развита инфраструктура, до обекта е изграден 4-звезден хотел, а пред него минава земеделски път. 

Продажба
265 000 € 245 000 € 226 €/m²
  • Обектен код 59686
  • Квадратура 1082 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
400 000 € 114 €/m²
  • Обектен код 60198
  • Квадратура 3500 m²
  • Разстояние до морето 130 m
Препоръчваме Продажба
250 000 € 200 000 € 56 €/m²
  • Обектен код 60372
  • Квадратура 3545 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
280 000 € 69 €/m²
  • Обектен код 60687
  • Квадратура 4050 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
270 000 € 253 €/m²
  • Обектен код 60709
  • Квадратура 1063 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Препоръчваме Продажба
270 000 € 49 €/m²
  • Обектен код 60987
  • Квадратура 5500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
250 000 € 428 €/m²
  • Обектен код 60996
  • Квадратура 584 m²
  • Разстояние до морето 750 m
Продажба
270 000 € 48 €/m²
  • Обектен код 61055
  • Квадратура 5625 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Препоръчваме Продажба
350 000 € 48 €/m²
  • Обектен код 61092
  • Квадратура 7216 m²
  • Разстояние до морето 580 m
Препоръчваме Продажба
295 000 € 141 €/m²
  • Обектен код 61747
  • Квадратура 2084 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин