Продажба - Вила 713 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
6 350 000 €
8906 €/m²
Property 23654 photo 1
Property 23654 photo 2
Property 23654 photo 3
Property 23654 photo 4
Property 23654 photo 5
Property 23654 photo 6
Property 23654 photo 7
Property 23654 photo 8
Property 23654 photo 9
Property 23654 photo 10
Property 23654 photo 11
Property 23654 photo 12
Property 23654 photo 13
Property 23654 photo 14
  • Обектен код 23654
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 713 m²
  • Площ на участък 1765 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 713 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Обектен код 23600
  • Квадратура 721 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Обектен код 47610
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Обектен код 23660
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Обектен код 28885
  • Квадратура 654 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Обектен код 49871
  • Квадратура 1004 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Обектен код 46120
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Обектен код 25784
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Обектен код 33190
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Обектен код 23655
  • Квадратура 732 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Обектен код 46818
  • Квадратура 589 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин