Продажба - Вила 721 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
6 450 000 €
8946 €/m²
Property 23600 photo 1
Property 23600 photo 2
Property 23600 photo 3
Property 23600 photo 4
Property 23600 photo 5
Property 23600 photo 6
Property 23600 photo 7
Property 23600 photo 8
Property 23600 photo 9
Property 23600 photo 10
  • Обектен код 23600
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 721 m²
  • Площ на участък 1910 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 721 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 3 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Обектен код 23660
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Обектен код 23654
  • Квадратура 713 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Обектен код 23600
  • Квадратура 721 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Обектен код 46120
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Обектен код 49056
  • Квадратура 826 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Обектен код 46818
  • Квадратура 589 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Обектен код 46821
  • Квадратура 790 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Обектен код 41512
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Обектен код 33190
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Обектен код 23647
  • Квадратура 864 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин