Продажба - Вила 864 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
6 940 000 €
8032 €/m²
Property 23647 photo 1
Property 23647 photo 2
Property 23647 photo 3
Property 23647 photo 4
Property 23647 photo 5
Property 23647 photo 6
Property 23647 photo 7
Property 23647 photo 8
Property 23647 photo 9
  • Обектен код 23647
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 864 m²
  • Площ на участък 1823 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 864 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Обектен код 47610
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45707
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Обектен код 41512
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Обектен код 25078
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 30 m
Продажба
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Обектен код 23655
  • Квадратура 732 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Обектен код 46120
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Обектен код 23654
  • Квадратура 713 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Обектен код 46818
  • Квадратура 589 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Обектен код 23600
  • Квадратура 721 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Обектен код 46821
  • Квадратура 790 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин