Продажба - Вила 676 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
3 950 000 € 3 357 500 €
4967 €/m²
Property 23669 photo 1
Property 23669 photo 2
Property 23669 photo 3
Property 23669 photo 4
Property 23669 photo 5
Property 23669 photo 6
Property 23669 photo 7
Property 23669 photo 8
Property 23669 photo 9
  • Обектен код 23669
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 676 m²
  • Площ на участък 1157 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 676 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 холове с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Местоположение

Видео

Подобни обекти

Продажба
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 49145
  • Квадратура 435 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45707
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Препоръчваме Продажба
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 26924
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
3 400 000 € 9855 €/m²
  • Обектен код 43718
  • Квадратура 345 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 52521
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Обектен код 25784
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин