Продажба - Вила 504 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
3 700 000 €
7341 €/m²
Property 43977 photo 1
Property 43977 photo 2
Property 43977 photo 3
Property 43977 photo 4
Property 43977 photo 5
Property 43977 photo 6
Property 43977 photo 7
Property 43977 photo 8
Property 43977 photo 9
Property 43977 photo 10
Property 43977 photo 11
  • Обектен код 43977
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 504 m²
  • Площ на участък 1324 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 504 кв.м В Айя-Напе. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, една зала за игри. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Обектен код 36965
  • Квадратура 478 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Обектен код 41275
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Обектен код 46883
  • Квадратура 593 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 52521
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Обектен код 31459
  • Квадратура 575 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Обектен код 49062
  • Квадратура 737 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Обектен код 25784
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин