Продажба - Вила 400 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
2 990 000 €
7475 €/m²
Property 48346 photo 1
Property 48346 photo 2
Property 48346 photo 3
Property 48346 photo 4
Property 48346 photo 5
Property 48346 photo 6
Property 48346 photo 7
Property 48346 photo 8
Property 48346 photo 9
Property 48346 photo 10
Property 48346 photo 11
Property 48346 photo 12
Property 48346 photo 13
Property 48346 photo 14
Property 48346 photo 15
Property 48346 photo 16
Property 48346 photo 17
Property 48346 photo 18

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 400 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, алармена система.

Продажба
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Обектен код 52522
  • Квадратура 465 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Обектен код 36966
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Обектен код 46883
  • Квадратура 593 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Обектен код 31798
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Обектен код 36965
  • Квадратура 478 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Обектен код 46022
  • Квадратура 637 m²
  • Разстояние до морето 5400 m
Продажба
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 29336
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин