Продажба - Вила 478 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
4 452 385 €
9315 €/m²
Property 36965 photo 1
Property 36965 photo 2
Property 36965 photo 3
Property 36965 photo 4
Property 36965 photo 5
Property 36965 photo 6
Property 36965 photo 7
Property 36965 photo 8
Property 36965 photo 9
Property 36965 photo 10
Property 36965 photo 11
Property 36965 photo 12
Property 36965 photo 13
Property 36965 photo 14
Property 36965 photo 15
Property 36965 photo 16
Property 36965 photo 17
Property 36965 photo 18
Property 36965 photo 19
  • Обектен код 36965
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 478 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 478 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, градина, гараж, складово помещение.

Продажба
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • Обектен код 42403
  • Квадратура 885 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Обектен код 23662
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Обектен код 47230
  • Квадратура 535 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Обектен код 46120
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Обектен код 36965
  • Квадратура 478 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 49313
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 49460
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 8
Препоръчваме Продажба
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 26924
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 5 m

Абонамент за бюлетин