Продажба - Вила 600 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
4 500 000 €
7500 €/m²
Property 49313 photo 1
Property 49313 photo 2
Property 49313 photo 3
Property 49313 photo 4
Property 49313 photo 5
Property 49313 photo 6
Property 49313 photo 7
Property 49313 photo 8
Property 49313 photo 9
Property 49313 photo 10
Property 49313 photo 11
Property 49313 photo 12
Property 49313 photo 13
  • Обектен код 49313
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 600 m²
  • Площ на участък 888 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 9
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 600 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, хол, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение, един фитнес, една сауна, едно джакузи. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, хол, баня с тоалетна, една тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 3 душове с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Обектен код 23655
  • Квадратура 732 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Обектен код 28885
  • Квадратура 654 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Обектен код 23651
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 25775
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Обектен код 47610
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Обектен код 33190
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Обектен код 23600
  • Квадратура 721 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 23650
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин