Продажба - Вила 675 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
5 150 000 €
7630 €/m²
Property 23651 photo 1
Property 23651 photo 2
Property 23651 photo 3
Property 23651 photo 4
Property 23651 photo 5
Property 23651 photo 6
Property 23651 photo 7
Property 23651 photo 8
Property 23651 photo 9
Property 23651 photo 10
Property 23651 photo 11
Property 23651 photo 12
Property 23651 photo 13
Property 23651 photo 14
Property 23651 photo 15
Property 23651 photo 16
Property 23651 photo 17
Property 23651 photo 18
  • Обектен код 23651
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 675 m²
  • Площ на участък 1440 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 675 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 холове с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Обектен код 23655
  • Квадратура 732 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Обектен код 23659
  • Квадратура 922 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Обектен код 25784
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Обектен код 49056
  • Квадратура 826 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Обектен код 47610
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Обектен код 23668
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Обектен код 28885
  • Квадратура 654 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 49313
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Обектен код 36965
  • Квадратура 478 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин