Продажба - Вила 675 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
4 240 000 €
6281 €/m²
Property 23668 photo 1
Property 23668 photo 2
Property 23668 photo 3
Property 23668 photo 4
Property 23668 photo 5
Property 23668 photo 6
Property 23668 photo 7
Property 23668 photo 8
Property 23668 photo 9
Property 23668 photo 10
Property 23668 photo 11
  • Обектен код 23668
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 675 m²
  • Площ на участък 1191 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 675 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 холове с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Обектен код 49278
  • Квадратура 617 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Обектен код 33190
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 49313
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Обектен код 23664
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Обектен код 23654
  • Квадратура 713 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Обектен код 49062
  • Квадратура 737 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Обектен код 23668
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Обектен код 21492
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 200 m

Абонамент за бюлетин