Продажба - Вила 680 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
3 420 000 €
5029 €/m²
Property 23664 photo 1
Property 23664 photo 2
Property 23664 photo 3
Property 23664 photo 4
Property 23664 photo 5
Property 23664 photo 6
Property 23664 photo 7
Property 23664 photo 8
Property 23664 photo 9
  • Обектен код 23664
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 680 m²
  • Площ на участък 1334 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 680 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 холове с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система.

Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Обектен код 39277
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Обектен код 23664
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Обектен код 52522
  • Квадратура 465 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 19436
  • Квадратура 859 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин