Продажба - Вила 594 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
2 800 000 €
4714 €/m²
Property 49711 photo 1
Property 49711 photo 2
Property 49711 photo 3
Property 49711 photo 4
Property 49711 photo 5
Property 49711 photo 6
Property 49711 photo 7
Property 49711 photo 8
Property 49711 photo 9
Property 49711 photo 10
  • Обектен код 49711
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 594 m²
  • Площ на участък 1106 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 594 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 19012
  • Квадратура 616 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Обектен код 22893
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 19436
  • Квадратура 859 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Обектен код 38600
  • Квадратура 634 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 850 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 52351
  • Квадратура 361 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин