Продажба - Вила 634 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 500 000 €
5521 €/m²
Property 38600 photo 1
Property 38600 photo 2
Property 38600 photo 3
Property 38600 photo 4
Property 38600 photo 5
Property 38600 photo 6
Property 38600 photo 7
Property 38600 photo 8
  • Обектен код 38600
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 634 m²
  • Площ на участък 952 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • Локва
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 634 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол, една тоалетна, едно складово помещение, един офис, един фитнес. Първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, градина, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Местоположение

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 26924
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 49145
  • Квадратура 435 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Обектен код 41274
  • Квадратура 632 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Обектен код 43223
  • Квадратура 647 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Обектен код 42856
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Обектен код 22150
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 23758
  • Квадратура 620 m²
  • Разстояние до морето 600 m

Абонамент за бюлетин