Продажба - Вила 647 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 900 000 €
6028 €/m²
Property 43223 photo 1
Property 43223 photo 2
Property 43223 photo 3
Property 43223 photo 4
Property 43223 photo 5
Property 43223 photo 6
Property 43223 photo 7
Property 43223 photo 8
Property 43223 photo 9
Property 43223 photo 10
Property 43223 photo 11
Property 43223 photo 12
Property 43223 photo 13
Property 43223 photo 14
Property 43223 photo 15
  • Обектен код 43223
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 647 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 647 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от хол, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, един офис, едно джакузи. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Обектен код 28885
  • Квадратура 654 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Обектен код 23651
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 23650
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Обектен код 19439
  • Квадратура 824 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Обектен код 23664
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин