Продажба - Вила 675 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
4 860 000 €
7200 €/m²
Property 23650 photo 1
Property 23650 photo 2
Property 23650 photo 3
Property 23650 photo 4
Property 23650 photo 5
Property 23650 photo 6
Property 23650 photo 7
Property 23650 photo 8
  • Обектен код 23650
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 675 m²
  • Площ на участък 1393 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 675 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Обектен код 23655
  • Квадратура 732 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Обектен код 49871
  • Квадратура 1004 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Обектен код 23600
  • Квадратура 721 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Обектен код 49278
  • Квадратура 617 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Обектен код 49056
  • Квадратура 826 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Обектен код 23660
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Препоръчваме Продажба
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 26924
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Обектен код 23651
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин