Продажба - Вила 280 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 000 000 €
10714 €/m²
Property 33528 photo 1
Property 33528 photo 2
Property 33528 photo 3
Property 33528 photo 4
Property 33528 photo 5
Property 33528 photo 6
Property 33528 photo 7
Property 33528 photo 8
Property 33528 photo 9
Property 33528 photo 10
Property 33528 photo 11
  • Обектен код 33528
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 280 m²
  • Площ на участък 672 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 280 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Обектен код 47230
  • Квадратура 535 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 23520
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 940 m
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Обектен код 34221
  • Квадратура 621 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Препоръчваме Продажба
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 26924
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
2 850 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 52351
  • Квадратура 361 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Обектен код 46883
  • Квадратура 593 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Обектен код 36966
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 9363 €/m²
  • Обектен код 46076
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин