Продажба - Вила 535 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
4 000 000 €
7477 €/m²
Property 47230 photo 1
Property 47230 photo 2
Property 47230 photo 3
Property 47230 photo 4
Property 47230 photo 5
Property 47230 photo 6
Property 47230 photo 7
Property 47230 photo 8
Property 47230 photo 9
Property 47230 photo 10
Property 47230 photo 11
Property 47230 photo 12
Property 47230 photo 13
Property 47230 photo 14
Property 47230 photo 15
Property 47230 photo 16
  • Обектен код 47230
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 535 m²
  • Площ на участък 800 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 47 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 535 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, една сауна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Обектен код 49278
  • Квадратура 617 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Обектен код 32897
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Обектен код 46883
  • Квадратура 593 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 23650
  • Квадратура 675 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Обектен код 25790
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 25775
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Обектен код 49062
  • Квадратура 737 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин