Продажба - Вила 267 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
2 500 000 €
9363 €/m²
Property 46076 photo 1
Property 46076 photo 2
Property 46076 photo 3
Property 46076 photo 4
Property 46076 photo 5
Property 46076 photo 6
Property 46076 photo 7
Property 46076 photo 8
Property 46076 photo 9
Property 46076 photo 10
Property 46076 photo 11
Property 46076 photo 12
  • Обектен код 46076
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 267 m²
  • Площ на участък 743 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 267 кв.м В Айя-Напе. сутерен и се състои от една баня, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Обектен код 19434
  • Квадратура 798 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Обектен код 19439
  • Квадратура 824 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Обектен код 37677
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 23758
  • Квадратура 620 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 44484
  • Квадратура 640 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Обектен код 45647
  • Квадратура 378 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин