Продажба - Вила 640 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
2 500 000 €
3906 €/m²
Property 44484 photo 1
Property 44484 photo 2
Property 44484 photo 3
Property 44484 photo 4
Property 44484 photo 5
Property 44484 photo 6
Property 44484 photo 7
Property 44484 photo 8
  • Обектен код 44484
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 640 m²
  • Площ на участък 5376 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 9
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 640 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение, един офис. Първи етаж и се състои от 6 спални, 3 бани, 2 душове с тоалетна, едно джакузи. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Обектен код 23664
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Обектен код 42132
  • Квадратура 711 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 45599
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 37614
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Обектен код 31798
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин