Продажба - Вила 250 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 500 000 €
10000 €/m²
Property 37614 photo 1
Property 37614 photo 2
Property 37614 photo 3
Property 37614 photo 4
Property 37614 photo 5
Property 37614 photo 6
Property 37614 photo 7
Property 37614 photo 8
Property 37614 photo 9
Property 37614 photo 10
  • Обектен код 37614
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 250 m²
  • Площ на участък 600 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Обектен код 46022
  • Квадратура 637 m²
  • Разстояние до морето 5400 m
Продажба
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Обектен код 42856
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Обектен код 31459
  • Квадратура 575 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин