Продажба - Вила 415 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 300 000 €
5542 €/m²
Property 30020 photo 1
Property 30020 photo 2
Property 30020 photo 3
Property 30020 photo 4
Property 30020 photo 5
Property 30020 photo 6
Property 30020 photo 7
Property 30020 photo 8
Property 30020 photo 9
Property 30020 photo 10
  • Обектен код 30020
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 415 m²
  • Площ на участък 970 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 415 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Обектен код 9671
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 30357
  • Квадратура 472 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Обектен код 32895
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Обектен код 42435
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Обектен код 31798
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин