Продажба - Вила 275 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
1 850 000 €
6727 €/m²
Property 56075 photo 1
Property 56075 photo 2
Property 56075 photo 3
Property 56075 photo 4
Property 56075 photo 5
Property 56075 photo 6
Property 56075 photo 7
Property 56075 photo 8
Property 56075 photo 9
Property 56075 photo 10
Property 56075 photo 11
Property 56075 photo 12
Property 56075 photo 13
Property 56075 photo 14
Property 56075 photo 15
Property 56075 photo 16
Property 56075 photo 17
Property 56075 photo 18
Property 56075 photo 19
Property 56075 photo 20
Property 56075 photo 21
Property 56075 photo 22
Property 56075 photo 23
Property 56075 photo 24
Property 56075 photo 25
Property 56075 photo 26
Property 56075 photo 27

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 275 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 9541 €/m²
  • Обектен код 40361
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 51522
  • Квадратура 787 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 52066
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 6504 €/m²
  • Обектен код 26650
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин