Продажба - Вила 262 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
2 500 000 €
9542 €/m²
Property 40361 photo 1
Property 40361 photo 2
Property 40361 photo 3
Property 40361 photo 4
Property 40361 photo 5
Property 40361 photo 6
Property 40361 photo 7
Property 40361 photo 8
  • Обектен код 40361
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 262 m²
  • Площ на участък 1028 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 262 кв.м В Айя-Напе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, една съблекалня, едно джакузи. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Обектен код 19439
  • Квадратура 824 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Обектен код 42132
  • Квадратура 711 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 49145
  • Квадратура 435 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 31572
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 5600 m
Продажба
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Обектен код 44539
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин