Продажба - Вила 398 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 833 915 €
4608 €/m²
Property 45524 photo 1
Property 45524 photo 2
Property 45524 photo 3
Property 45524 photo 4
  • Обектен код 45524
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 398 m²
  • Площ на участък 845 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 398 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 52362
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 33493
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Обектен код 48916
  • Квадратура 539 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Обектен код 33352
  • Квадратура 316 m²
  • Разстояние до морето 16 m
Продажба
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 48516
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Обектен код 41307
  • Квадратура 282 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин