Продажба - Вила 450 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 200 000 €
4889 €/m²
Property 33493 photo 1
Property 33493 photo 2
Property 33493 photo 3
Property 33493 photo 4
Property 33493 photo 5
Property 33493 photo 6
Property 33493 photo 7
Property 33493 photo 8
Property 33493 photo 9
Property 33493 photo 10
Property 33493 photo 11
  • Обектен код 33493
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 450 m²
  • Площ на участък 1115 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 450 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 4 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 51522
  • Квадратура 787 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 48516
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 31572
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 5600 m
Продажба
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Обектен код 34221
  • Квадратура 621 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 45599
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Обектен код 45527
  • Квадратура 393 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Обектен код 25954
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин