Продажба - Вила 320 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 950 000 €
6094 €/m²
Property 25954 photo 1
Property 25954 photo 2
Property 25954 photo 3
Property 25954 photo 4
Property 25954 photo 5
Property 25954 photo 6
Property 25954 photo 7
Property 25954 photo 8
Property 25954 photo 9
Property 25954 photo 10
Property 25954 photo 11
Property 25954 photo 12
Property 25954 photo 13
Property 25954 photo 14
Property 25954 photo 15
Property 25954 photo 16
Property 25954 photo 17
Property 25954 photo 18
Property 25954 photo 19
Property 25954 photo 20
Property 25954 photo 21
Property 25954 photo 22
Property 25954 photo 23
Property 25954 photo 24
  • Обектен код 25954
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 320 m²
  • Площ на участък 1000 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 320 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 33493
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Обектен код 42856
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 42131
  • Квадратура 766 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Обектен код 38326
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Обектен код 26804
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
2 500 000 € 9541 €/m²
  • Обектен код 40361
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Обектен код 42132
  • Квадратура 711 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин