Продажба - Вила 265 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 150 000 €
8113 €/m²
Property 38326 photo 1
Property 38326 photo 2
Property 38326 photo 3
Property 38326 photo 4
Property 38326 photo 5
Property 38326 photo 6
Property 38326 photo 7
Property 38326 photo 8
Property 38326 photo 9
Property 38326 photo 10
Property 38326 photo 11
Property 38326 photo 12
Property 38326 photo 13
Property 38326 photo 14
  • Обектен код 38326
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 265 m²
  • Площ на участък 640 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 265 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от хол, едно складово помещение, един фитнес, една сауна. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 23520
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 940 m
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Обектен код 25113
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Обектен код 45527
  • Квадратура 393 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Обектен код 45526
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин