Продажба - Вила 300 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 900 000 €
6333 €/m²
Property 25113 photo 1
Property 25113 photo 2
Property 25113 photo 3
Property 25113 photo 4
Property 25113 photo 5
Property 25113 photo 6
Property 25113 photo 7
Property 25113 photo 8
Property 25113 photo 9
Property 25113 photo 10
Property 25113 photo 11
Property 25113 photo 12
Property 25113 photo 13
Property 25113 photo 14
Property 25113 photo 15
Property 25113 photo 16
Property 25113 photo 17
  • Обектен код 25113
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 300 m²
  • Площ на участък 1000 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 300 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю.

Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Обектен код 46052
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Обектен код 38598
  • Квадратура 314 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Обектен код 48916
  • Квадратура 539 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Обектен код 35366
  • Квадратура 314 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Обектен код 45520
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин