Продажба - Вила 539 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
2 200 000 €
4082 €/m²
Property 48916 photo 1
Property 48916 photo 2
Property 48916 photo 3
Property 48916 photo 4
Property 48916 photo 5
Property 48916 photo 6
Property 48916 photo 7
Property 48916 photo 8
  • Обектен код 48916
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 539 m²
  • Площ на участък 628 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 9
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 539 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 4 спални, 2 бани, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, алармена система. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Обектен код 45609
  • Квадратура 343 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Обектен код 45526
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Обектен код 41275
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 42131
  • Квадратура 766 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин