Продажба - Вила 532 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 900 000 €
5451 €/m²
Property 38719 photo 1
Property 38719 photo 2
Property 38719 photo 3
Property 38719 photo 4
Property 38719 photo 5
Property 38719 photo 6
Property 38719 photo 7
Property 38719 photo 8
Property 38719 photo 9
Property 38719 photo 10
Property 38719 photo 11
Property 38719 photo 12
Property 38719 photo 13
Property 38719 photo 14
Property 38719 photo 15
  • Обектен код 38719
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 532 m²
  • Площ на участък 1270 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 532 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Първи етаж и се състои от 5 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Обектен код 49062
  • Квадратура 737 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Обектен код 39277
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Обектен код 25790
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
2 350 000 € 7121 €/m²
  • Обектен код 44085
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин