Продажба - Вила 330 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
2 350 000 €
7121 €/m²
Property 44085 photo 1
Property 44085 photo 2
Property 44085 photo 3
Property 44085 photo 4
Property 44085 photo 5
Property 44085 photo 6
  • Обектен код 44085
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 330 m²
  • Площ на участък 651 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 330 кв.м В Айя-Напе. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 950 000 € 6210 €/m²
  • Обектен код 40348
  • Квадратура 475 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 42131
  • Квадратура 766 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 44449
  • Квадратура 570 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Обектен код 22150
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Обектен код 52522
  • Квадратура 465 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Обектен код 42435
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин