Продажба - Вила 700 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Паралимни
2 100 000 €
3000 €/m²
Property 47671 photo 1
Property 47671 photo 2

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 700 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Обектен код 31459
  • Квадратура 575 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Обектен код 36966
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Обектен код 42435
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Обектен код 33352
  • Квадратура 316 m²
  • Разстояние до морето 16 m
Продажба
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 26878
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Обектен код 42132
  • Квадратура 711 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин