Продажба - Вила 520 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 450 000 €
4712 €/m²
Property 28701 photo 1
Property 28701 photo 2
Property 28701 photo 3
Property 28701 photo 4
Property 28701 photo 5
Property 28701 photo 6
Property 28701 photo 7
Property 28701 photo 8
Property 28701 photo 9
Property 28701 photo 10
Property 28701 photo 11
Property 28701 photo 12
Property 28701 photo 13
Property 28701 photo 14
  • Обектен код 28701
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 520 m²
  • Площ на участък 1500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 520 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 3 бани. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Обектен код 34221
  • Квадратура 621 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 37614
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Обектен код 49254
  • Квадратура 373 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Обектен код 44539
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин