Продажба - Вила 250 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 650 000 €
10600 €/m²
Property 44806 photo 1
Property 44806 photo 2
Property 44806 photo 3
Property 44806 photo 4
Property 44806 photo 5
Property 44806 photo 6
Property 44806 photo 7
Property 44806 photo 8
Property 44806 photo 9
Property 44806 photo 10
Property 44806 photo 11
  • Обектен код 44806
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 250 m²
  • Площ на участък 450 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 49148
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 500 000 € 9541 €/m²
  • Обектен код 40361
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Обектен код 45647
  • Квадратура 378 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Обектен код 34221
  • Квадратура 621 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 44484
  • Квадратура 640 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин