Продажба - Вила 360 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Аргака
3 000 000 € 2 500 000 €
6944 €/m²
Property 49148 photo 1
Property 49148 photo 2
Property 49148 photo 3
Property 49148 photo 4
Property 49148 photo 5
Property 49148 photo 6
Property 49148 photo 7
Property 49148 photo 8
Property 49148 photo 9
Property 49148 photo 10
Property 49148 photo 11
  • Обектен код 49148
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 360 m²
  • Площ на участък 2323 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Аргака (Пафос)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 290 m
  • Разстояние до летището: 58 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 360 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един фитнес, една сауна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 душове с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление.

Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Обектен код 49278
  • Квадратура 617 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Обектен код 43223
  • Квадратура 647 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 49145
  • Квадратура 435 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Обектен код 52522
  • Квадратура 465 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 23758
  • Квадратура 620 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Обектен код 42132
  • Квадратура 711 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Обектен код 36966
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин