Продажба - Вила 360 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 000 000 €
5556 €/m²
Property 36409 photo 1
Property 36409 photo 2
Property 36409 photo 3
Property 36409 photo 4
Property 36409 photo 5
Property 36409 photo 6
Property 36409 photo 7
  • Обектен код 36409
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 360 m²
  • Площ на участък 567 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 57 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 360 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, един фитнес, една сауна. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от едно складово помещение. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 30357
  • Квадратура 472 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 950 000 € 6210 €/m²
  • Обектен код 40348
  • Квадратура 475 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Обектен код 45607
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 30578
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин