Продажба - Вила 155 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
2 000 000 €
12903 €/m²
Property 45607 photo 1
Property 45607 photo 2
Property 45607 photo 3
Property 45607 photo 4
Property 45607 photo 5
Property 45607 photo 6
Property 45607 photo 7
Property 45607 photo 8
Property 45607 photo 9
Property 45607 photo 10
Property 45607 photo 11
  • Обектен код 45607
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 155 m²
  • Площ на участък 545 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 155 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Обектен код 52522
  • Квадратура 465 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Обектен код 39824
  • Квадратура 287 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 24040
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44452
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 42131
  • Квадратура 766 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин