Продажба - Вила 500 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 850 000 €
3700 €/m²
Property 24040 photo 1
Property 24040 photo 2
Property 24040 photo 3
Property 24040 photo 4
Property 24040 photo 5
  • Обектен код 24040
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 500 m²
  • Площ на участък 7590 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 9

Details

  • Брой стаи: 9
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 500 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 7 спални, 2 холове, една кухня, 2 бани, 4 душове с тоалетна, 2 складови помещения. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 9363 €/m²
  • Обектен код 46076
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 40225
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Обектен код 45528
  • Квадратура 462 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 30578
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44452
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин