Продажба - Вила 462 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 131 289 €
4613 €/m²
Property 45528 photo 1
Property 45528 photo 2
Property 45528 photo 3
Property 45528 photo 4
Property 45528 photo 5
  • Обектен код 45528
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 462 m²
  • Площ на участък 994 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 462 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение, един офис. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 26878
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Обектен код 44539
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 45599
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Обектен код 42435
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин