Продажба - Вила 340 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 600 000 €
7647 €/m²
Property 39325 photo 1
Property 39325 photo 2
Property 39325 photo 3
Property 39325 photo 4
Property 39325 photo 5
Property 39325 photo 6
  • Обектен код 39325
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 340 m²
  • Площ на участък 3006 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 340 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, баня с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Обектен код 32897
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Обектен код 46883
  • Квадратура 593 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Обектен код 22893
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 350 000 € 7121 €/m²
  • Обектен код 44085
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Обектен код 42856
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 850 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 52351
  • Квадратура 361 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин