Продажба - Вила 630 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 400 000 €
3810 €/m²
Property 33038 photo 1
Property 33038 photo 2
Property 33038 photo 3
Property 33038 photo 4
Property 33038 photo 5
Property 33038 photo 6
Property 33038 photo 7
  • Обектен код 33038
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 630 m²
  • Площ на участък 5500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 630 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от 2 холове, една кухня, една тоалетна, 2 складови помещения. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, градина, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
3 400 000 € 9855 €/m²
  • Обектен код 43718
  • Квадратура 345 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 23758
  • Квадратура 620 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Обектен код 41274
  • Квадратура 632 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Обектен код 42856
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин